Belka
Wtorek, 23 Października 2018   imieniny: Marleny, Edwarda, Seweryna
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

IX Międzynarodowe Zawody Pływackie "Masters"

Data dodania: 2018-10-19
IX Międzynarodowe Zawody Pływackie "Masters" 20 października na krytej pływalni MOSiR odbędą się IX Międzynarodowe Zawody Pływackie "Masters" o Puchar Przewodniczą... więcej »
 
 

Prelekcja na temat Ochrony Środowiska i Segregacji...

Data dodania: 2018-10-19
Prelekcja na temat Ochrony Środowiska i Segregacji Odpadów w ŚDS W Środowiskowym Domu Samopomocy odbędzie się prelekcja na temat Ochrony Środowiska i Segregacji Odpadów wyg&... więcej »
 
 

Dziób w dziób - bajka dla dzieci

Data dodania: 2018-10-15
Dziób w dziób - bajka dla dzieci Wydarzenie finansowane ze środków Miasta Ostrów Mazowiecka. Data wydarzenia: 28-10-2018 17:00Organizator: Teatr Scena Kotłowni... więcej »
 
 

Stretching jako antidotum na stres - warsztaty z...

Data dodania: 2018-10-15
Stretching jako antidotum na stres - warsztaty z Kamilą Górecką Miejski Dom Kultury zaprasza wszystkich, bez ograniczeń wiekowych, na warsztaty ze stretchingu, czyli antidotum na stres.Koszt ucze... więcej »
 
 

Szkolenie dla pracowników ŚDS

Data dodania: 2018-10-11
Szkolenie dla pracowników ŚDS 12 października od godz. 13.00 do 17.00 w Centrum Dialogu Społecznego ul. Partyzantów w Ostrowi Mazowieckiej odbędzie się szkolenie dla pracownik&oa... więcej »
 
 

Bezpłatne badania mammograficzne

Data dodania: 2018-10-10
Bezpłatne badania mammograficzne Zapraszamy wszystkie Panie w wieku 50-69 lat na bezpłatną mammografię (prześwietlenie piersi) w technice cyfrowej w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wyk... więcej »
 
 

Spotkanie Lokalnych Artystów w Jatkach

Data dodania: 2018-10-09
Spotkanie Lokalnych Artystów w Jatkach Miejski Dom Kultury zaprasza artystów z Ostrowi Mazowieckiej i okolic do udziału w spotkaniu na temat możliwości wykorzystania nowych, zrewitalizowan... więcej »
 
 

Spektakl dla dzieci Uczą króla dzieci segregacji...

Data dodania: 2018-10-09
Spektakl dla dzieci Uczą króla dzieci segregacji śmieci Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza dzieci na spektakl ekologiczny "Uczą króla dzieci segregacji śmieci". Data wyd... więcej »
 
 

Mobilna Biblioteka w Przedszkolu Żółty Słonik

Data dodania: 2018-10-09
Mobilna Biblioteka w Przedszkolu Żółty Słonik Mobilna Biblioteka to akcja Miejskiej Biblioteki Publicznej promująca czytelnictwo i zachęcająca do czytania najmłodsze dzieci i ... więcej »
 
 

Mobilna Biblioteka w Miejskim Przedszkolu Nr 3

Data dodania: 2018-10-05
Mobilna Biblioteka w Miejskim Przedszkolu Nr 3 Mobilna Biblioteka to akcja Miejskiej Biblioteki Publicznej promująca czytelnictwo i zachęcająca do czytania najmłodsze dzieci i ich rodziców. ... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 268
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  ostrowskki mazowieckie

  Powiat ostrowski - powiat, którego siedzibą jest miasto Ostrów Mazowiecka, znajdujące się w województwie mazowieckim, a dokładnie w jego północno-wschodniej części. Należą do niego gminy: Ostrów Mazowiecka, Brok, Andrzejewo, Boguty-Pianki, Małkinia Górna, Nur, Ostrów Mazowiecka, Stary Lubotyń, Szulborze Wielkie, Wąsewo, Zaręby Kościelne.

  W ciepły wiosenny lub letni dzień koniecznie trzeba wybrać się na trasę rowerową im. prof. Wojciecha Bogumiła Jastrzębowskiego. Trasa liczy 13 km i obejmuje sosnowe bory, co zapewnia malownicze widoki. Miejsca postojowe wzdłuż trasy na pewno pozwolą zregenerować nadszarpnięte siły. Gdy je odzyskamy, z pewnością dotrzemy do końca, tak czekają na nas ruiny Zamku Biskupów Płockich w Broku i brokowska plaża. Dla wytrwalszych rowerzystów istnieje druga 33 kilometrowa trasa przebiegająca przez tereny gminy Ostrów Mazowiecka.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola