Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Świąteczne warsztaty w MBP

Data dodania: 2018-12-04
Świąteczne warsztaty w MBP Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na świąteczne warsztaty dla dziecka, mamy i taty. Ilość miejsc ograniczona. Data wydarzenia: 14-12-2018 17:... więcej »
 
 

Świąteczne spotkania z książką

Data dodania: 2018-12-04
Świąteczne spotkania z książką W ramach Świątecznych spotkań z książką Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza przedszkolaków i uczniów kl. I-III szk&... więcej »
 
 

Mikołajki w Jatkach - filmy dla dzieci

Data dodania: 2018-11-28
Mikołajki w Jatkach – filmy dla dzieci Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza na mikołajkowe seanse filmowe. Wstęp wolny, ograniczona ilość miejsc - wejściówki d... więcej »
 
 

Podsumowanie XIV Konkursu Krajobraz Polski

Data dodania: 2018-11-28
Podsumowanie XIV Konkursu Krajobraz Polski Miejski Dom Kultury zaprasza na podsumowanie XIV Powiatowego Konkursu Plastycznego Krajobraz Polski „Nasza Niepodległa”. Więcej informacji na stronie&nb... więcej »
 
 

Spektakl "Furie"

Data dodania: 2018-11-28
Spektakl "Furie" Teatr Scena Kotłownia zaprasza na spektakl "Furie" Marcina Szczygielskiego w reżyserii Rafała Swaczyny. Wydarzenie finansowane ze środków Miasta Ostrów Mazowiecka... więcej »
 
 

Spotkanie z okazji Dnia Osoby Niepełnosprawnej

Data dodania: 2018-11-27
Spotkanie z okazji Dnia Osoby Niepełnosprawnej Zarząd Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych "Przystań" w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza na spotkanie z okazji Dnia Osoby Niepełnosprawne... więcej »
 
 

II Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne

Data dodania: 2018-11-27
II Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza na II Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne PASJA TAŃCA, które odbędą si... więcej »
 
 

28. Spotkanie ze Świętym Mikołajem

Data dodania: 2018-11-27
28. Spotkanie ze Świętym Mikołajem Zapraszamy na 28. Spotkanie ze Świętym Mikołajem, które odbędzie się 16 grudnia 2018 w godzinach 16:00 - 20:00 w Miejskim Ośrodku ... więcej »
 
 

Wystawa "Moja, Twoja wolność"

Data dodania: 2018-11-16
Wystawa "Moja, Twoja wolność" Z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości Miejski Dom Kultury zaprasza na wystawę "Moja, Twoja wolność", która odbę... więcej »
 
 

Spektakl dla dzieci "Warzywa i owoce mają...

Data dodania: 2018-11-16
Spektakl dla dzieci "Warzywa i owoce mają czarodziejskie moce" Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza dzieci na spektakl edukacyjny "Warzywa i owoce mają czarodziejskie moce" ... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 271
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  ostrowskki mazowieckie

  Powiat ostrowski - powiat, którego siedzibą jest miasto Ostrów Mazowiecka, znajdujące się w województwie mazowieckim, a dokładnie w jego północno-wschodniej części. Należą do niego gminy: Ostrów Mazowiecka, Brok, Andrzejewo, Boguty-Pianki, Małkinia Górna, Nur, Ostrów Mazowiecka, Stary Lubotyń, Szulborze Wielkie, Wąsewo, Zaręby Kościelne.

  W ciepły wiosenny lub letni dzień koniecznie trzeba wybrać się na trasę rowerową im. prof. Wojciecha Bogumiła Jastrzębowskiego. Trasa liczy 13 km i obejmuje sosnowe bory, co zapewnia malownicze widoki. Miejsca postojowe wzdłuż trasy na pewno pozwolą zregenerować nadszarpnięte siły. Gdy je odzyskamy, z pewnością dotrzemy do końca, tak czekają na nas ruiny Zamku Biskupów Płockich w Broku i brokowska plaża. Dla wytrwalszych rowerzystów istnieje druga 33 kilometrowa trasa przebiegająca przez tereny gminy Ostrów Mazowiecka.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola