Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zbiórka MDP i ślubowanie (aktualizacja na dzień 16.02.2018)

Data publikacji: 2018-02-16, Data modyfikacji: 2018-08-07
A A AWydrukDrukuj  
 
Zbiórka Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej odbędzie się w sobotę,  10 marca 2018 r., o godz. 10.00. To ważna zbiórka, trzeba i warto na niej być ponieważ: Duhny i Druhowie! Podczas zbiórki wybierzecie spośród siebie Radę MDP, tj. dowódcę, zastępcę dowódcy i dwóch lub trzech dowódców sekcji, na które zostaniecie podzieleni. Wybrane osoby otrzymają czapeczki i koszule MDP.   Dla obecnych i zdecydowanych do złożenia ślubowania (niedziela, 11 marca), na sobotniej zbiórce zostaną przygotowane legitymacje członkowskie oraz czapeczki MDP. Osoby nieobecne na sobotniej zbiórce nie będą mogły złożyć ślubowania w niedzielę, będzie to jednak możliwe w terminie późniejszym. Uroczyste ślubowanie kandydatów, którzy staną się pełnoprawnymi członkami Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Ostrowi Mazowieckiej odbędzie się w niedzielę, 11 marca 2018 r. o godz. 10.00 w siedzibie OSP: Ślubowanie na sztandar Ochotniczej Straży Pożarnej w Ostrowi Mazowieckiej. Wręczenie legitymacji członkowskich MDP.

Pełna treść wiadomości na: ostrowmaz.osp.org.pl/?p=162
ostrowmaz.osp.org.pl, Źródło artykułu: ostrowmaz.osp.org.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  ostrowskki mazowieckie

  Powiat ostrowski - powiat, którego siedzibą jest miasto Ostrów Mazowiecka, znajdujące się w województwie mazowieckim, a dokładnie w jego północno-wschodniej części. Należą do niego gminy: Ostrów Mazowiecka, Brok, Andrzejewo, Boguty-Pianki, Małkinia Górna, Nur, Ostrów Mazowiecka, Stary Lubotyń, Szulborze Wielkie, Wąsewo, Zaręby Kościelne.

  W ciepły wiosenny lub letni dzień koniecznie trzeba wybrać się na trasę rowerową im. prof. Wojciecha Bogumiła Jastrzębowskiego. Trasa liczy 13 km i obejmuje sosnowe bory, co zapewnia malownicze widoki. Miejsca postojowe wzdłuż trasy na pewno pozwolą zregenerować nadszarpnięte siły. Gdy je odzyskamy, z pewnością dotrzemy do końca, tak czekają na nas ruiny Zamku Biskupów Płockich w Broku i brokowska plaża. Dla wytrwalszych rowerzystów istnieje druga 33 kilometrowa trasa przebiegająca przez tereny gminy Ostrów Mazowiecka.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola