Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Informacja Zarządu OSP Ostrów Mazowiecka w sprawie składania deklaracji członkowskich

Data publikacji: 2018-02-16, Data modyfikacji: 2018-08-07
A A AWydrukDrukuj  
 
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Ostrowi Mazowieckiej informuje, że osoby zainteresowane złożeniem deklaracji członkowskich (z rekomendacją dwóch czynnych członków OSP) winny to uczynić do dnia 5 marca 2018 r. (poniedziałek). Deklaracje można dostarczyć w następujący sposób: przesłać pocztą na adres OSP: ul. 11 Listopada 5, 07-300 Ostrów Mazowiecka; umieścić w skrzynce pocztowej znajdującej się na drzwiach budynku straży (od podwórka); dostarczyć osobiście do Prezesa lub innego członka Zarządu OSP. Deklaracje zostaną zweryfikowane i rozpatrzone podczas posiedzenia Zarządu w dniu 11 marca br.. W dalszej kolejności zostanie podana aktualna ewidencja członków OSP oraz powiadomienie o terminie Walnego Zebrania.

Pełna treść wiadomości na: ostrowmaz.osp.org.pl/?p=164
ostrowmaz.osp.org.pl, Źródło artykułu: ostrowmaz.osp.org.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  ostrowskki mazowieckie

  Powiat ostrowski - powiat, którego siedzibą jest miasto Ostrów Mazowiecka, znajdujące się w województwie mazowieckim, a dokładnie w jego północno-wschodniej części. Należą do niego gminy: Ostrów Mazowiecka, Brok, Andrzejewo, Boguty-Pianki, Małkinia Górna, Nur, Ostrów Mazowiecka, Stary Lubotyń, Szulborze Wielkie, Wąsewo, Zaręby Kościelne.

  W ciepły wiosenny lub letni dzień koniecznie trzeba wybrać się na trasę rowerową im. prof. Wojciecha Bogumiła Jastrzębowskiego. Trasa liczy 13 km i obejmuje sosnowe bory, co zapewnia malownicze widoki. Miejsca postojowe wzdłuż trasy na pewno pozwolą zregenerować nadszarpnięte siły. Gdy je odzyskamy, z pewnością dotrzemy do końca, tak czekają na nas ruiny Zamku Biskupów Płockich w Broku i brokowska plaża. Dla wytrwalszych rowerzystów istnieje druga 33 kilometrowa trasa przebiegająca przez tereny gminy Ostrów Mazowiecka.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola